Biofer Enerji, yenilenebilir enerji alanındaki ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik akıllı çözümler üretmek amacıyla kuruldu.  Biofer  Enerji bünyesinde, 2022 Haziran  ayı sonu itibariyle, 9 adet anahtar teslim  Biometanizasyon tesisi , 2 adet booster sistemleri, 1 adet biyolojik desülfürizasyon sistemi ile Türkiye’nin bir çok bölgesinde yenilenebilir enerji alanına katkı sağlamaktadır. 

Biofer Enerji atık sektörünün geleceğine yön verecek bir çok  proses ve sistemler geliştirmiş , fikri ve mülkiyet hakları edinmiş , bazı teknolojiler ile ilgili  “know how” oluşturmuş bir firmadır. 

Biofer  Enerji  olarak hedefimiz; ülke ekonomisine katma değer sağlamak, inovatif sistemlerle en yeni hizmetleri sunmak,  Çöp gazı ve Biyogaz Enerji Santrallerinde kullanılan  ekipmanların tasarım ve imalatı ile yerlileştirilmesinde  rol oynamaktır.

Bize iletişim formumuz üzerinden ve iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi sağlayacaklardır.

BİZE ULAŞIN