Bir tane blower gazın fermentörden veya landfillden çekilerek balona göndermede, diğer blower ise balondan gazın alınıp motorlara besleme de  kullanılmaktadır. Her iki ünitede aynı konteyner içine konulmaktadır. Ünite içinde flare, on-line gaz analizörü, debimetreler, transmitterler, vanalar vb. ekipmanlar mevcuttur.

Booster ünitesi tam otomasyona sahip  ve HMI ekranından yerli ve Türkçe yazılım ile kontrol edilecektir.

Gaz motorları ile haberleşme imkânı , gaz motorlarına CH+ bilgisi gönderilebilme, gaz motorundan alınacak Motor çalışıyor bilgisi ve üretilen elektrik gücü bilgisi Booster ekranında işlenmektedir. Booster ünitesini koruma amaçlı uygulanacak önlemler aşağıdaki gibidir:

Motor çalışıyor sinyali gelmemesi durumunda kendini kapatma

Gaz hattındaki yüksek sıcaklık / basınç durumunda kendini kapatma

Otomasyon sisteminde ölçülen sıcaklık, basınç, debi, analizör gaz bilgileri ve alınan Motor elektrik üretim bilgisi grafik ekranları vasıtası ile kolaylıkla takip edilebilecektir.

Booster sisteminde kullanılan blowerler Master/Slave kontrolü ile aynı oranda kullanılarak eş yaşlandırma sağlanmakta ve ürünlerin ömürleri uzatılmaktadır.

Kontrol ekranının çoklanması yolu ile uzak erişim imkanı vardır.

Bize iletişim formumuz üzerinden ve iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi sağlayacaklardır.

BİZE ULAŞIN